Інвестиційний паспорт міста
URL оригіналу: http://brovary.osp-ua.info/ch-3_fl-investor.html
Шановні пані та панове!


Сьогоднішні Бровари – це місто обласного значення, адміністратив-ний центр Броварського району Київської області і багатогалузевий розвинутий науково-промисловий центр, здатний виготовляти конкурентоспроможну продукцію, а зосереджені у місті фінансово-кредитні установи є потужним підґрунтям для реалізації інвестиційних проектів.

Наявні середні та вищі навчальні заклади готують кадри високого рівня, які в майбутньому примножуватимуть добробут нашого міста.

Переваги “пристоличного” регіону дають можливість користуватись найрозвинутішою транспортною інфраструктурою в Україні – це й автомагістралі державного значення Київ – Чернігів, залізниця Київ — Ніжин, міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Магістральні залізничні і шосейні дороги мають вихід до Києва, Борисполя, Ніжина, Чернігова, індустріальних центрів України та близького зарубіжжя.

Збільшення обсягів зовнішньоекономічного обороту свідчить про підвищення довіри до міського бізнесу, високу якість продукції, що випускається.

Значні перші кроки у становленні реального місцевого самоврядування. Повсякденними турботами броварчан опікуються 42 депутати Броварської міської ради. Місто входить до Асоціації міст України.

З метою подальшого розвитку соціально-економічних зносин місто Бровари веде активну роботу з міжнародної кооперації. Відповідно до укладених угод наше місто має шість поріднених міст у країнах близького та далекого зарубіжжя: Рокфорд (штат Іллінойс, США), Фонтене-су-Буа (Французька Республіка), Щолкове (Російська Федерація), Слуцьк (Республіка Білорусь), Сілламяе (Естонська Республіка) та Красницький повіт (Республіка Польща).

Новий підхід до взаємовідносин між владою і підприємництвом, який являє собою подолання бюрократичних бар’єрів, сприятиме розвитку всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери.

Місто Бровари відкрите для співробітництва і добрих справ на благо України.

З вірою в майбутнє
міський голова
Віктор Антоненко

Завантажити інвестиційний паспорт міста у форматі .doc